Nieuws Fotosalon Zeeland 2018

29-02-2024

Evenals voorgaande jaren is onder auspiciën van de Fotobond een foto-expositie georganiseerd.

Dit maal was de organisatie in handen van de fotoclub Goes, die deze gelegenheid mooi aangreep vanwege haar 40 jarig bestaan. De 120 ingezonden foto’s, van 8 Zeeuwse fotoclubs, zijn tot en met 31 januari 2019 tentoongesteld in een afzonderlijke ruimte van de woninginrichter “Binnenuit”  in Heinkenszand.

In tegenstelling tot vorig jaar, toen onze vereniging de 1e, de 2e en de verenigingsprijs behaalde, liep het dit jaar wat anders. Individueel kwam één van onze leden op de zesde plaats en als club behaalde we de vijfde plek. Maar ondanks deze wat teleurstellende uitslag mag worden geconcludeerd dat de door onze leden ingezonden 20 foto’s een grote bijdrage hebben geleverd aan het welslagen van de fotosalon. Op naar volgend jaar is het credo !!

Thema van de Fotosalon Zeeland is “Energie”.


6e plaats, foto Bert Assié

 

Na januari komen de foto’s naar Tholen en zullen ze o.a. tijdens Tholense havendagen worden tentoongesteld. Ook zullen ze een aantal weken te zien zijn in het atrium van het gemeentehuis.

Nummer 2 en 3 namens F.O.ThO.

            
Foto, Margje Altena                                                            Foto, Ada Vogelaar

 

Onderstaande de 20 ingezonden foto’s in willekeurige volgorde.

Fotosalon Zeeland 2018